Ogłoszenia Parafialne

1.Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Narodzenia Pańskiego, od poniedziałku rozpoczynamy Okres w ciągu Roku.

• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o g.9.00

• w czwartek wspomnienie św. Antoniego op

• w piątek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan, nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara bp.

3.Trwa wizyta duszpasterska kolęda. Przez wspolną modlitwę wypraszamy u P. Boga potrzebne łaski dla rodzin na 2019 rok. Kolęda w dni powszednie rozpoczyna się po g.16.00, a w sobotę i niedzielę o g.15.00. W czasie kolędy w dni powszednie nie ma Mszy św. o g.18.00. Msza św. w te dni jest odprawiana o g.9.00. Ofiary zbierane w czasie kolędy przeznaczamy na zakup nagłośnienia do nowego kościoła.

Plan Kolędy:

-w niedzielę 13.01 ul. Jaspisowa

-w poniedziałek 14.01 ul.Ametystowa, Azaliowa, Perłowa, Spokojna i Osiedle Leśne

-we wtorek 15.01 ul. Górna 1- 14 i Ziołowa

-środa 16.01 ul. Górna 16 i Karmelowa

-czwartek 17.01 ul. Górna 17 -17 s i 18

-w piątek 18.01 ul. Promienna

-w sobotę 19.01 ul. Parkowa i Platynowa

-w niedzielę 20.01 ul. Maciejki

4.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” . Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. B. dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Eucharystii.

6.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za ofiary na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: składane do skarbony i w kopertach 565 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 450 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

7.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej.

12 stycznia 2019 r.                                                 ks. Adam Auguściak