Ogłoszenia Parafialne – 15.10.2017

1.Trwa miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo w niedzielę o g.17.15. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od wtorku do piątku o g.17.15, a dla dorosłych po Mszy św. o g.18.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy na różańcu w kościele.

• w poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej z, w tym dniu przypada 39 rocznica wyboru Ojca Św. Jana Pawła II

• we wtorek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego bp i m

• w środę święto św. Łukasza Ew

• w piątek wspomnienie św. Jana Kantego k

• w sobotę wspomnienie bł. Jabuba Strzemię bp

3.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4.Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację wczorajszego ogniska parafialnego. Gratuluje wszystkim nagrodzonym w konkursie literackim i plastycznym „Uświęcajmy wartość codziennych relacji”. Dziękuję wszystkim, którzy wzieli udział w tym wydarzeniu.

5.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, na budowę kościoła: na tacę budowlaną 2.071 zł, składane do skarbony i w kopertach 630 zł i za wpłaty na konto parafialne 1.010 zł. Do nowego kościoła wejdziemy za ok. 187.154 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

6.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej Różańcowej.

14 października 2017 r.                                                 ks. Adam Auguściak