Ogłoszenia Parafialne 15.04.2018

1.Od 15 do 21 kwietnia przeżywamy w Polsce X Tydzień Biblijny przebiegający pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego!”. Tydzień Biblijny ma przybliżyć każdemu z nas wartość wspólnotowej i indywidualnej lektury oraz słuchania Pisma Świętego.

2.W ramach niedzieli powołaniowej przybywa dzisiaj do naszej parafii kleryk AWSD w Szczecinie, aby podzielić się swoim doświadczeniem powołania i modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

3.We wtorek o g.19.00 na plebani spotkanie, na które zapraszam wszystkich, którzy chcą włączyć się w przygotowania festynu parafialnego, który chcemy zorganizować w sobotę 23 czerwca.

4.W środę Nabożeństwo Różańcowe z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o g.17.30

5.W przyszłą niedzielę o g.12.30 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

6.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na budowę kościoła: za ofiary na tacę budowlaną 2.121 zł za ofiary składane do skarbony i w kopertach 507 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 780 zł. Do nowego kościoła wejdziemy, gdy wykonamy prace za ok. 44.669 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

7.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej na przeżywanie III Tygodnia Wielkanocnego.

14 kwietnia 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *