Ogłoszenia Parafialne 15.04.2018

1.Od 15 do 21 kwietnia przeżywamy w Polsce X Tydzień Biblijny przebiegający pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego!”. Tydzień Biblijny ma przybliżyć każdemu z nas wartość wspólnotowej i indywidualnej lektury oraz słuchania Pisma Świętego.

2.W ramach niedzieli powołaniowej przybywa dzisiaj do naszej parafii kleryk AWSD w Szczecinie, aby podzielić się swoim doświadczeniem powołania i modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

3.We wtorek o g.19.00 na plebani spotkanie, na które zapraszam wszystkich, którzy chcą włączyć się w przygotowania festynu parafialnego, który chcemy zorganizować w sobotę 23 czerwca.

4.W środę Nabożeństwo Różańcowe z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o g.17.30

5.W przyszłą niedzielę o g.12.30 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

6.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na budowę kościoła: za ofiary na tacę budowlaną 2.121 zł za ofiary składane do skarbony i w kopertach 507 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 780 zł. Do nowego kościoła wejdziemy, gdy wykonamy prace za ok. 44.669 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

7.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej na przeżywanie III Tygodnia Wielkanocnego.

14 kwietnia 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak