Ogłoszenia Parafialne 18.03.2018

1.Dzisiaj o g.17.15 nabożeństwo Gorzkie Żale. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o g.17.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o g.18.00. Uczestnicząc w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny.

2.W kalendarzu liturgicznym:

  • w poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, patrona Kościoła Powszechnego. Msza św. o g.9.00

  • w środę Nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

  • w niedzielę Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień, podczas Mszy św. poświęcenie palm.

3.We wtorek o g.19.00 na plebani spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębić duchowość biblijną.

4.W czwartek i piątek uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu będą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Spotkania będą odbywały się w kościele.

5.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii na budowę kościoła: na tacę budowlaną 2.153 zł, za ofiary składane do skarbony i w kopertach 920 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 3.190 zł. Do nowego kościoła wejdziemy, gdy wykonamy prace za ok. 53.525 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

6.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu oraz kupić świece Caritas.

7.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki NMP na przeżywanie V tygodnia Wielkiego Postu.

17 marca 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *