Ogłoszenia Parafialne 21.01.2018

1.Do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o tej ważnej intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa, w swoich modlitwach.

• w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego bp i dK, Nabożeństwo różańcowe po Mszy św o g.9.00

• w czwartek święto Nawrócenie św. Pawła Ap

• w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa bp

3.Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Przez wspólną modlitwę chcemy wypraszać u P. Boga potrzebna łaski i opiekę MB dla rodzin naszej parafii na 2018 rok. Kolęda w dni powszednie rozpoczyna się po g.16.00, a w sobotę i niedzielę o g.15.00. W związku z kolędą od wtorku do soboty nie ma Mszy św. o g.18.00. Msza św. w te dni jest odprawiana o g.9.00.

Plan Kolędy:

-niedziela 21.01 ul. Maciejki

-poniedziałek 22.01 ul. Dolina Słońca 45-73

-wtorek 23.01 ul. Anyżkowa i na Osiedlu i Osiedle Cynamonowe

-środa 24.01 ul. Promienna, Modra i Koralowa 1-63 (strona od jadłodalni)

-czwartek 25.01 ul. Koralowa 61-101 i bł. ks. Jolanty numery parzyste

-piątek 26.01 ul. bł. ks. Jolanty numery nieparzyste, Brylantowa, Diamentowa, Jaspisowa i Szafirowa

-sobota 27.01 ul. Nowowiejska, Herbaciana i Karmelowa

-niedziela 28.01 ul. Kościelna, Rajska, Urocza, Na Wzgórzu, Dworska, Nad Ruczajem, Nastrojowa, Pańska, Podleśna i Wilanowska

4.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, na budowę kościoła: na tacę budowlaną 2.178 zł, składane do skarbony i w kopertach 711 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 160 zł. Do nowego kościoła wejdziemy, gdy wykonamy prace za ok. 124.902 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

6.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej.

20 stycznia 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak