Ogłoszenia Parafialne 20.08.2017

• w czwartek święto św. Bartłomieja Ap

• w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej

2.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

3.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, na budowę kościoła: na tacę budowlaną 1.856 zł, składane do skarbony i w kopertach 714 zł i za wpłaty na konto parafialne 760 zł. Do nowego kościoła wejdziemy za ok. 205.979 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

4.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki NMP Częstochowskiej.

19 sierpnia 2017 r.                                                          ks. Adam Auguściak