• w poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury bp i dK

• we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę Nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

• w czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy k

• w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę wspomnienie bł. Czesława k

2.We wtorek o g.19.00 na plebani spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębić duchowość biblijną.

3.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” . Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. B.dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Mszy św.

5.Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii; za ofiary na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: składane na dzisiejszą tacę budowlaną, do skarbony i w kopertach 316 zł, za wpłaty na konto parafialne 750 zł oraz 100 zł na montaż organów. Na położenie płytek kamiennych na podłodze w nowym kościele mamy zebraną kwotę 17.900 zł, a na montaż organów 1.800 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

6.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki NMP z Góry Karmel.

13 lipca 2019 r.                                               ks. Adam Auguściak