• we wtorek wspomnienie św. Bernarda op i dK, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w czwartek wspomnienie NMP Królowej

• w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę święto św. Bartłomieja Ap

2.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” . Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

3.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. B.dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Mszy św.

4.Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii; za ofiary na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: składane na tacę budowlaną 2.531zł, składane do skarbony i w kopertach 798 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 460 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

5.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki NMP Królowej.

17 sierpnia 2019 r.                                               ks. Adam Auguściak