Ogłoszenia Parafialne 11.11.2018

1.Obchodzimy dzisiaj 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po Mszy św. o g.18.00 zapraszamy na okolicznościową Wieczornicę.

2.Przez miesiąc listopad w modlitwie wypominkowej Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych. Wypominki za zmarłych przed Mszą św. o g.18.00.

• w poniedziałek wspomnienie św. Jozafata bp i m

• we wtorek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę Nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

• w czwartek wspomnienie św. Alberta Wielkiego bp i dK

• w piątek wspomnienie NMP Ostrobramskiej, nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej z.

4.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Eucharystii.

6.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za ofiary na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: na dzisiejszą tacę budowlaną, składane do skarbony i w kopertach 436 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 700 zł. Mamy zebrane 3.550 zł na drugi konfesjonał. W ostatnim tygodniu zostało zamontowane nowe tabernakulum koszt 25.000 zł, a w małym kościele został zakończony trwający ponad cztery miesiące remont organów koszt 65.500 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

7.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki NMP Ostrobramskiej.

10 listopada 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak