Ogłoszenia Parafialne 23.09.2018

• we wtorek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa k, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę wspomnienie św. Kosmy i Damiana mm, nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

• w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo k

• w piątek wspomnienie św. Wacława m, nowenna do Miłosierdzia Bożego

• w sobotę święto Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów

2.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

3.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Eucharystii.

4.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za ofiary na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: składane do skarbony i w kopertach 737 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 420 zł. Dziękuję pięciu rodzinom za wpłaty na sześć kolejnych witraży do nowego kościoła, mamy już fundatorów wszystkich witraży w oknach kościoła i kaplicy. Zostały jeszcze tylko okna w rotundzie. Stolarz wykonuje dwa konfesjonały szafowe koszt 18.000 zł i cały czas prowadzimy prace przygotowujące pomieszczenie kotłowni. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

5.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej.

22 września 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak