Ogłoszenia Parafialne 17.06.2018

1.Trwa miesiąc czerwiec, w którym czcimy NSP Jezusa, nabożeństwa czerwcowe w małym kościele o g.17.30.

• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

• w czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

• w piątek wspomnienie św. Jana Fischera bp i Tomasza More’a mm, w tym dniu kończy się rok szkolny. Msza św. dziękczynna za rok nauki z prośbą o B. błog. i opiękę MB na czas wakacji dla uczniów i nauczycieli o g.18.00

• w niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

3.W sobotę 23 czerwca zapraszamy na III festyn parafialny, który rozpoczniemy o g.11.00 Mszą św. w dużym kościele. W programie: zawody sprawnościowe, gry i konkursy z nagrodami, zabawy fantowe, występy artystyczne, dmuchane zamki, klauni i mała gastronomia. Zwracamy się z prośbą o przyniesienie na festyn domowych wypieków – ciast.

4.W sobotę po festynie sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Eucharystii.

5.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

6.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: na tacę budowlaną 2.154 zł, za ofiary składane do skarbony i w kopertach 1.538 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 960 zł. Do założenia siedzisk przy oknach brakuje 12.338 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

7.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej

16 czerwca 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak