Ogłoszenia Parafialne 22.07.2018

• w poniedziałek święto św. Brygidy z, współpatronki Europy

• we wtorek wspomnienie św. Kingi dz, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

• w środę święto św. Jakuba Ap, w tym dniu wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców, po Mszy św. dla chętnych poświęcenie pojazdów, nabożeństwo Różańcowe o g.17.30

• w czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP

• w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego

2.Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” z szeregiem ciekawych artykułów. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

3.W sobotę o g.9.00 sprzątanie dużego kościoła i otoczenia. Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie świątyni do niedzielnych Eucharystii.

4.Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, na prace wykończeniowe wnętrza nowego kościoła: za ofiary składane do skarbony i w kopertach 338 zł oraz za wpłaty na konto parafialne 620 zł. W ostatnich dniach zostały założone siedziska przy oknach, do zapłacenia za wykonaną pracę brakuje jeszcze 4.491 zł. O ofiarodawcach pamiętam w codziennej modlitwie.

5.Solenizantom i Jubilatom obecnego tygodnia, życzę wielu łask Bożych i opieki świętych patronów, a wszystkim życzę opieki Matki Bożej.

21 lipca 2018 r.                                                 ks. Adam Auguściak