Festyn Parafialny

W sobotę 22 czerwca odbył się IV Festyn Parafialny, który rozpoczął się Mszą św. i otwarciem wystawy poświęconej Pielgrzymkom św. Jana Pawła II do Polski, którą przygotował Mirosław Borowski. W programie były m.in. konkurs Biblijny z główną nagrodą którą był rower; konkurs na najsmaczniejsze ciasto; konkurs plastyczny dla dzieci; rozstrzygnięcie konkursu literackiego nt. I Pielgrzymki św. Jana Pawła do Polski z 1979 r.  oraz liczne gry i zabawy sportowe, dmuchane pałace i mała gastronomia, a na uczestników konkursów czekały cenne nagrody.