Drugie Ognisko Parafialne

Parafia NMP Matki Kościoła w Bezrzeczu zaprasza wszystkich II ognisko parafialne, które odbędzie się przy nowym kościele ul. Kościelna 2.

SOBOTA 13 Października 2018 r. godz. 12:00

W tym roku będziemy obchodzić je pod hasłem „Niepodległość – skarb naszych ojców w rękach naszych dzieci”.

Rozpoczynamy o godzinie 12:00 uroczystą mszą świętą, a od godziny 12:45 rozpocznie się biesiadno-artystyczna część spotkania, w trakcie którego na przybyłych gości czekają m.in. takie atrakcje jak:

·                       Ogłoszone wyników konkursu plastycznego,

·                      Wspomnienia kombatantów i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych,

·                        Strefa militarna z takimi atrakcjami jak, strzelnica, minerka oraz pokazy Wojskowego Koła Strzeleckiego GROT,

·                       Wystawa „Etos żołnierza Polskiego”,

·                     Strefa sportowa z atrakcyjnymi nagrodami,

·                      Mała, darmowa gastronomia,

·                     Wspólne Tworzenie stumetrowej białoczerwonej ,

Moc upominków dla odwiedzających nas gości i wiele innych atrakcji.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !!!!
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Prezydenta Miasta Szczecina w ramach programu „Codziennie Polskę tworzyMy”.

SOBOTA 13 Października – godzina 12:00