Ogłoszenia Parafialnego Zespołu CARITAS

1. Parafialny Zespół Caritas z całego serca dziękuje za błyskawiczny odzew na naszą prośbę o pomoc w zorganizowaniu węgla dla potrzebującej rodziny z parafii.

2. Okres przedświąteczny, to czas wzmożonej działalności tutejszego parafialnego zespołu, podyktowanej troską o naszych podopiecznych, których mamy aż dziewięćdziesięciu dwóch w tym
    28 dzieci. Jak co roku zwracamy się zatem do Parafian z prośbą
    o przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących,
    tak by każdy mieszkaniec naszej parafii mógł godnie obchodzić święta Bożego Narodzenia. Ten, kto może nam pomóc, proszony jest o zabranie kartki świątecznej z przygotowanego drzewka,
    na której znajdują się informacje o potrzebach podopiecznych
    oraz terminy, w których można przekazać swoje dary.

3. Jak co roku, Caritas Diecezji Szczecińsko – Kamińskiej za naszym pośrednictwem przeprowadza akcję Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Środki pozyskane ze sprzedaży świec i kartek zostaną przeznaczone m.in. na wsparcie działalności świetlic środowiskowych, czy wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci.

Już teraz składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ
za Państwa ofiarność i włączanie się w akcje przeprowadzane przez Parafialny Zespół CARITAS.