Akt oddania do kultu i poświęcenie nowego kościoła

 

W dniu 6 maja 2018 roku Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga dokonał poświęcenia naszego nowego kościoła. Tego dnia spełniło się marzenie całych pokoleń mieszkańców Bezrzecza. Tak długo czekaliśmy na świątynię, w której całe nasze rodziny, wspólnie pod jednym dachem, mogłyby się modlić podczas sprawowanych Eucharystii.

Doniosła msza święta, w trakcie której Ksiądz Arcybiskup poświęcił mury naszej upragnionej świątyni napełniła nasze serca radością i nadzieją. Nadzieją, że Słowo Boże, które będzie tu głoszone będzie darem dla słuchających, byśmy mogli stawać się świątynią Boga Żywego.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.