Akt oddania do kultu i poświęcenie nowego kościoła

W dniu 6 maja 2018 roku Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga dokonał poświęcenia naszego nowego kościoła. Tego dnia spełniło się marzenie całych pokoleń mieszkańców Bezrzecza. Tak długo czekaliśmy na świątynię, w której całe nasze rodziny, wspólnie pod jednym dachem, mogłyby się modlić podczas sprawowanych Eucharystii.

Doniosła msza święta, w trakcie której Ksiądz Arcybiskup poświęcił mury naszej upragnionej świątyni napełniła nasze serca radością i nadzieją. Nadzieją, że Słowo Boże, które będzie tu głoszone będzie darem dla słuchających, byśmy mogli stawać się świątynią Boga Żywego.