Ognisko Parafialne

W sobotą 13 października odbyło się drugie ognisko parafialne pt.: „NIEPODLEGŁOŚĆ – SKARB NASZYCH OJCÓW W RĘKACH NASZYCH DZIECI”. W trakcie spotkania odbyły się zawody rekreacyjno-sportowe, turniej strzelecki, turniej minerski oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Wysłuchano także wspomnień kombatantów. Finałem festynu była prezentacja ponad 40-metrowej flagi, którą wykonały dzieci w czasie imprezy. Super niespodziankę dla uczestników dla uczestników przygotowało Wojskowe Koło Strzeleckie GROT z Klubu 12.SDZ, prezentując rekonstrukcje działania grupy antyterrorystycznej..

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, buty, dziecko i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, ślub i na zewnątrz
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, tłum i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i na zewnątrz